Försäljning och kundsupport


Innesälj VVS, VA och INDUSTRI

Beställning, offerthantering och rådgivning

Grundfos_Logo-Symbol_neg (1)

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

TELEFON, 0771-32 23 00

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: 0771-32 23 00

Telefon, direkt:

GOS

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Göran Svensson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

CHO_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Christin Olsson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Magnus Johansson_6647_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Magnus Johansson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

SUE_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Susanne Emilsson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Andreas_6945_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Andreas Österman, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Marlene_grey

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Marlene Thomsen, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Erik_Läns_2017_BW

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Erik Läns , Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Sina_6547_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Sina Rezaie, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Annika

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Annika Engman, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Rebeca Febles_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Rebeca Febles, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Hanna Skogerstrand_2 2014_bw

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Hanna Skogerstrand Bergh, Back Office Coordinator

e-mail:info-se@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Emma_6420_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-92 77 41

Fax:

Emma Silén, Innesäljchef

e-mail:esilen@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 41

VVS / BYGG & ANLÄGGNING

Uppsökande försäljning, projekt inom VVS / Bygg och anläggning

Kenneth_6786_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0706-18 54 83

Fax:

Kenneth Lindwall, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:klindwall@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Thomas Eriksson_6610_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 71

Fax:

Thomas Eriksson, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:teriksson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Jonas Noren_svv2

Ladda ned vCard

 

Mobil: 070-832 46 99

Fax:

Jonas Norén, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:jnoren@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Roger BErntsson_bw1 2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-31 94 35

Fax:

Roger Berntsson, Utesäljare VVS (Västra Sverige)

e-mail:rberntsson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Sohrab_6665_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 72

Fax:

Sohrab Jahanfar, Utesäljare VVS (Västra Sverige)

e-mail:sjahanfar@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Zoltan_6144_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0737-73 27 10

Fax:

Zoltan Kovacs, Utesäljare VVS (Södra Sverige)

e-mail:zokovacs@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Bild av Richard Faust

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0737-73 27 11

Fax:

Richard Faust, Utesäljare VVS (Södra Sverige)

e-mail:rfaust@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Mats Nyberg_grey

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-22 04 30

Fax:

Mats Nyberg, Utesäljare VVS (Norra Sverige)

e-mail:mnyberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

CAJ

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-59 26 11

Fax:

Carl Godmark, Key Account Manager Building Services (HVAC)

e-mail:cgodmark@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Patric Linden_svv_low

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 74

Fax:

Patric Lindén, Key Account Manager OEM

e-mail:plinden@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Johan Matic_6368_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 83

Fax:

Johan Matic, Segmentchef VVS

e-mail:jmatic@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: -

VATTEN & AVLOPP (VA)

Uppsökande försäljning och projekt inom VA

Mikael_7000_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-388 99 49

Fax:

Mikael Karlstedt, Utesäljare VA (Västra Sverige)

e-mail:mkarlstedt@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Owe Johansson_low_sv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-11 62 33

Fax:

Owe Johansson, Utesäljare VA (Södra Sverige)

e-mail:ojohansson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Mårten_6673_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 79

Fax:

Mårten Norlander, Utesäljare VA (Mellan Sverige)

e-mail:mnorlander@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

ALT_2012

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-81 75 47

Fax:

Carl-Magnus Alt, Utesäljare VA (Mellan Sverige)

e-mail:calt@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Peter Cargerman_low_sv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-95 27 70

Fax:

Peter Cargerman, Utesäljare VA (Nordöstra Sverige)

e-mail:pcargerman@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt:

Mats Nyberg_grey

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-22 04 30

Fax:

Mats Nyberg, Utesäljare VA (Norra Sverige)

e-mail:mnyberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Kjell_6985_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0737-73 27 06

Fax:

Kjell Asplund, Produktansvarig LTA

e-mail:kasplund@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: -

Niclas_6257_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-31 94 04

Fax:

Niclas Caspersson, Produktansvarig VA

e-mail:ncaspersson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Oscar W_6628_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0702-74 50 72

Fax:

Oskar Wiberg, Produktansvarig DOSERINGSPUMPAR

e-mail:owiberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

6169_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-17 78 58

Fax:

Kent Herlin, Ansvarig Pumpstationer

e-mail:kherlin@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt:

Hans_6520_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0704-56 81 76

Fax:

Hans Stach, Projektledare VA

e-mail:hstach@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: -

Jesper Hess_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 76

Fax:

Jesper Hess, Segmentchef VA

e-mail:jesper.hess@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Jonas Back_6377_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 88

Fax:

Jonas Bäck, Nordic Area Sales Director, Water Utility

e-mail:jonasback@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

INDUSTRI

Uppsökande försäljning och projekt inom Industrin

Marcus_6128_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-51 92 30

Fax:

Marcus Jogenfelt, Utesäljare INDUSTRI (Västra Sverige)

e-mail:mjogenfelt@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Tobias Niklasson_bw 2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0704-22 54 69

Fax:

Tobias Niklasson, Utesäljare INDUSTRI (Västra Sverige)

e-mail:tniklasson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Mats Nyberg_grey

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-22 04 30

Fax:

Mats Nyberg, Utesäljare INDUSTRI (Norra Sverige)

e-mail:mnyberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Hans_6520_svv

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0704-56 81 76

Fax:

Hans Stach, Projektledare INDUSTRI

e-mail:hstach@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: -

RIH

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 70

Fax:

Richard Härnqvist, Segmentchef INDUSTRI

e-mail:rharnqvist@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: -

Vad är ditt helhetsintryck av besöket på vår webbsida?



Övriga kommentarer

e-mail