Försäljning och kundsupport


Innesälj VVS, VA och Industri

Beställning, offerthantering och rådgivning

Grundfos_Logo-Symbol_neg (1)

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

TELEFON, 0771-32 23 00

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: 0771-32 23 00

Telefon, direkt:

Tobias Niklasson_bw 2014

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Tobias Niklasson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

GOS

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Göran Svensson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

MAJ_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Magnus Johansson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

CHO_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Christin Olsson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

SUE_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Susanne Emilsson, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Bild av Andreas Österman

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Andreas Österman, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Bild av Erik Läns

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Erik Läns , Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Bild av Pontus Nilsson

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Pontus Nilsson, Säljtekniker (tjänstledig)

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Bild av Sina Rezaie

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Sina Rezaie, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Bild av Marlene Thomsen

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Marlene Thomsen, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

Bild av Annika Engman

Ladda ned vCard

 

Mobil:

Fax:

Annika Engman, Säljtekniker

e-mail:offert-se@sales.grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0771-32 23 00

EMS_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-92 77 41

Fax:

Emma Silén, Innesäljchef

e-mail:esilen@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 41

VVS / BYGG & ANLÄGGNING

Uppsökande försäljning, projekt inom VVS / Bygg och anläggning

KEL_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0706-18 54 83

Fax:

Kenneth Lindwall, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:klindwall@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 08-742 00 93

Jonas_Noren_BW

Ladda ned vCard

 

Mobil: 070-832 46 99

Fax:

Jonas Norén, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:jnoren@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 08-448 74 47

Thomas_Eriksson_2015_81x81

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 71

Fax:

Thomas Eriksson, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:teriksson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 08-410 322 35

Martin_Wehmhörner_2016_BW_81x81

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-411 62 30

Fax:

Martin Wehmhörner, Utesäljare VVS (Östra Sverige)

e-mail:mwehmhorner@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt:

Roger BErntsson_bw1 2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-31 94 35

Fax:

Roger Berntsson, Utesäljare VVS (Västra Sverige)

e-mail:rberntsson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 21

Bild av Sohrab Jahanfar

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 72

Fax:

Sohrab Jahanfar, Utesäljare VVS (Västra Sverige)

e-mail:sjahanfar@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 93

ZOK

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0737-73 27 10

Fax:

Zoltan Kovacs, Utesäljare VVS (Södra Sverige)

e-mail:zokovacs@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 040-685 20 70

Bild av Torgny Strandberg

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0737-73 27 11

Fax:

Torgny Strandberg, Utesäljare VVS (Södra Sverige)

e-mail:tstrandberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Bild av Mats Nyberg

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-22 04 30

Fax:

Mats Nyberg, Utesäljare VVS (Norra Sverige)

e-mail:mnyberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Maria Gihlström_2014_BW

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 74

Fax:

Maria Gihlström, Key Account OEM Värme/Kyla

e-mail:mgihlstrom@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 43

CAJ

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-59 26 11

Fax:

Carl Godmark, Key Account Building Services (HVAC)

e-mail:cgodmark@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 08

JOMA_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 83

Fax:

Johan Matic, Segmentchef VVS

e-mail:jmatic@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: 08-448 74 45

VA och INDUSTRI

Uppsökande försäljning, projekt inom VA och industri

MAJO_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-51 92 30

Fax:

Marcus Jogenfelt, Utesäljare VA&IND (Västra Sverige)

e-mail:mjogenfelt@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 46

Bild av Mikael Karlstedt

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-388 99 49

Fax:

Mikael Karlstedt, Utesäljare VA&IND (Västra Sverige)

e-mail:mkarlstedt@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 76

Bild av Owe Johansson

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-11 62 33

Fax:

Owe Johansson, Utesäljare VA&IND (Södra Sverige)

e-mail:ojohansson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: -

Bild av Karl Jansson

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-21 67 69

Fax:

Karl Jansson, Utesäljare VA&IND (Östra Sverige)

e-mail:kjansson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 08-742 00 99

Bild av Mårten Norlander

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 79

Fax:

Mårten Norlander, Utesäljare VA&IND (Mellan Sverige)

e-mail:mnorlander@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 013-460 58 70

ALT_2012

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0705-81 75 47

Fax:

Carl-Magnus Alt, Utesäljare VA&IND (Mellan Sverige)

e-mail:calt@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 0506-79 99 03

KJA_2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0737-73 27 06

Fax:

Kjell Asplund, Produktansvarig LTA

e-mail:kasplund@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: 031-332 23 97

NIC_black

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-31 94 04

Fax:

Niclas Caspersson, Produktansvarig VA

e-mail:ncaspersson@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 16

RIH

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0734-15 43 70

Fax:

Richard Härnqvist, Produktansvarig INDUSTRI

e-mail:rharnqvist@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: 031-332 23 45

Oskar Wiberg_bw 2014

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0702-74 50 72

Fax:

Oskar Wiberg, Produktansvarig DOSERINGSPUMPAR

e-mail:owiberg@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 29

Hans_Stach_2013_BW

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0704-56 81 76

Fax:

Hans Stach, Projektledare VA och INDUSTRI

e-mail:hstach@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt: 08-742 00 92

KEH81x81

Ladda ned vCard

 

Mobil: 0708-17 78 58

Fax:

Kent Herlin, Ansvarig Pumpstationer

e-mail:kherlin@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkt:

Bild av Jonas Bäck

Ladda ned vCard

 

Mobil: 073-415 43 88

Fax:

Jonas Bäck, Segmentchef VA och INDUSTRI

e-mail:jonasback@grundfos.com

Telefon: -

Telefon, direkt: 031-332 23 02

Vad är ditt helhetsintryck av besöket på vår webbsida?



Övriga kommentarer

e-mail